close
تبلیغات در اینترنت
مقایسه جالب پیامهای تسلیت احمدی نژاد در دو ماه گذشته(از حاج آقا مجتبی تا شهید چاوز! )

کدستان
صفحه اصلي انجمن ثبت نام ورود به سيستم تماس با ما
امروز و ساعت دقیقه می باشد.

ابزار رايگان وب مستر ها

درباره ما

نمي از يمي
اینجانب بهروز عارفی نیا(نجف قلی نژاد) متولد شهرستان آذرشهر،ساكن شهر آران و بيدگل هستم. امیدوارم که لحظات خوب و خوشي را داشته باشيد . ********************* نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد ! نمی خواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت ولی بسیار مشتاقم که از خاک گلویم سوتکی سازد. گلویم سوتکی باشد به دست کودکی گستاخ و بازیگوش و او یک ریز پی در پی دم گرم گلوی خویش را اندر گلویم سخت بفشارد. وخواب خفتگان خفته را آشفته تر سازد. بدینسان بشکند دائم سکوت مرگبارم را . ********************* از راه‌ بــــــــــــــر آمــــــــوخــــــتـــــــــــــــم: فـــــــــــــــــــــتنه را باید شنـــــــــــــــاخت؛ فـــــــــــتنه را باید شنـــــــــــــــــــــــاساند؛ فـــــــــــتنه‌های جدید را با ابزار جــــــــــدید بشنــــــــــــــــــــــاس و بشنــــــــــــاسان؛ چشم فــــــــــتنه را باید کــــــــــــــــــور کرد؛ مهم نیست که نوع فـــــــــــتنه چیست و فـــــــتنه‌گر کیست؛ هر که هست و در هر لباسی که فـــــــــــتنه به پا می‌کند، باید رسوایش کرد. ********************* وبلاگ هــــــــــــــــــــــــــــــاي مـــــــــا ********************* دريچه اي به سوي نور arefi313.blogfa.com ********************* روزنه اي به سوي محبت arefi312.blogfa.com ********************* انـــــــــــــــــــجمن وب ســــايـــــــــــت arefi.rzb.ir/forum ********************* «با نظرات سازنده خود ما را در بهتر شدن وب سايت کمک کنید »


لینک دوستانامکانات جانبی


جستجوگر پیشرفته سایتآخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
1 275 saharim
0 189 arefi
0 268 arefi
0 201 arefi
0 191 arefi
0 186 arefi
0 172 arefi
0 184 arefi
0 136 arefi
0 126 arefi


1.پیام تسلیت به مناسبت ارتحال آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی؛13 دی:
در این پیام محمود احمدی نژاد ضمن توصیف حاج آقا مجتبی تهرانی به عنوان عالم و عارف وارسته و رباني ایشان را از علماي شجاع و انقلابي و مبارزين نهضت اسلامي دانست که از آغاز پيروزي انقلاب اسلامي همواره در تمامي صحنه هاي حساس انقلاب حضور فعال و موثر داشته و درگذشت ایشان را ثلمه‌اي جبران‌ناپذير و ضايعه‌اي بزرگ خواند.

احمدی نژاد در ادامه پیام کوتاه خود ارتحال حاج آقا مجتبی تهرانی كه عمر با بركت خويش را در مسير مجاهده و تهذيب نفس سپري نموده و ساليان متمادي حوزه هاي علميه و طلاب علوم ديني از وجود ايشان بهره‌مند بودند را به پيشگاه امام عصر (عج) و رهبر عظيم الشان انقلاب اسلامي، حوزه‌هاي علميه، تمامي ارادتمندان و عموم ملت شريف ايران تسليت گفت و از خداوند متعال طلب کرد كه روح پرفتوح ايشان با امام حسين(ع) و شهداي دشت كربلا محشور شود.

2.پیام تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر حبیبی؛ 12 بهمن:
دومین پیام تسلیت احمدی نژاد بدنبال درگذشت دکتر حسن حبیبی صارد شد و احمدی نژاد که او برادر گرامي و بزرگوار، اديب و دانشمند توانا و از چهره‌هاي ماندگار كشور توصیف کرد درگذشت حبیبی را موجب تأثر و تألم خود دانست.
وی در ادامه این پیام افزود:ايشان انديشمندي مومن و متواضع بودند كه با اخلاقي نيكو و پسنديده پيوسته در عالي‌ترين مناصب علمي، سياسي و فرهنگي از هيچ تلاشي براي اعتلاي نظام جمهوري اسلامي ايران فروگذار ننموده و منشأ خدمات ارزنده‌ و ماندگاري گرديدند. اينك در طليعه ايام‌ا... دهه فجر نداي ملكوتي «ارجعي اِلي ربَّك» را لبيك گفته و به سوي معبود خويش شتافتند و انشاءا... در جمع شهداء و امام شهداء آرام خواهند گرفت.

در پایان این پیام احمدی نژاد ضمن عرض تسلیت به رهبر معظم انقلاب و جامعه دانشمندان و مسئولان كشور و خصوصا خانواده محترم ايشان و ملت شريف ايران اسلامي براي آن مرحوم مراتب عالي رضا و رضوان الهي و براي ساير بازماندگان معزز صبر و اجر مسئلت کرد.

3.پیام تسلیت به مناسبت شهادت سردار حسن شاطری؛27 بهمن:
در این پیام تسلیت رییس جمهور ضمن توصیف سردار شاطری به عنوان سرباز فداكار و گمنام حضرت ولي عصر(عج) و يار سرداران شهيد احمد كاظمي و محمد بروجردي نوشت:تروريسم بين‌المللي با تباني و توطئه استكبار جهاني و صهيونيسم جنايتكار به واسطه وحشت فزاينده از شكوفايي بيش از پيش نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، بار ديگر دست پليد ترور را از آستين عوامل مزدور خود بيرون آورد و سردار حسن شاطري كه نماينده دولت جمهوري اسلامي ايران و رييس ستاد بازسازي مناطق آسيب‌ديده لبنان در جنگ 33 روزه با رژيم صهيونيستي بود را به شهادت رساند. بي‌شك چنين حركت‌هاي مذبوحانه، ناخواسته مهر تأييدي بر گسترش و تعميق ارزش‌هاي متعالي انقلاب اسلامي در بين ملت‌هاي آزاديخواه جهان و بويژه ملت‌هاي منطقه بوده و خدمات ارزشمند آن مجاهد شهيد را در حافظه تاريخي ملت مبارز لبنان ماندگار خواهد نمود.

احمدی نژاد در ادامه با بیان اینکه شهادت سردار شاطری به مبارزان راه نفي سلطه و برپايي نظام مبتني بر عدل و مهرورزي، روحي تازه بخشيده است تصریح کرد که همرزمان وفادار شهید در ادامه راه غرورآفرين وي و تحقق اهداف متعالي‌اش مصمم‌تر خواهند شد.
وی در پایان اينجانب ضمن عرض تسلیت سردار شاطری به محضر حضرت ولي عصر(عج)، مقام معظم رهبري (مدظله العالي)، عموم مردم قدرشناس ايران، همزمان مؤمن و دلاور و بويژه پدر، مادر، همسر و فرزندان عزيز وآرزوي علو درجات براي آن شهید، سلامت، صبر و اجر تمامي بازماندگان را از پيشگاه خداوند بزرگ مسألت کرد.

4.پیام تسلیت به مناسبت ارتحال آیت الله خوشوقت 2 اسفند:
درپیام تسلیت بعدی ،احمدی نژاد ضمن عرض تسلیت به مناسبت ارتحال عالم رباني، مرحوم حضرت آيت الله عزيزالله خوشوقت ایشان را از افضل مجتهدان و اعاظم شاگردان امام راحل و علامه طباطبايي(ره) خواند كه عطر دل‌انگيز ارواح قدسي آن بزرگواران از مجالس دلنشين و اثرگذار دروس اخلاق و معارف ايشان استشمام مي‌شد.
رییس جمهور در ادامه این پیام ایشان را از مصاديق علماء زمان شناس و مخالف هواي نفس و موحدان عاشق و دلباخته حق و حقيقت توصیف کرد و افزود:در پرتو اين ويژگي‌هاي ارزنده، همواره در كنار مردم و انقلاب حضور فعال داشته و منشأ خدمات ارزنده‌اي گرديدند. سرانجام نيز پس از عمري مجاهدت و ممارست در مسير احياي توحيد و معارف اسلامي در ساحت ملكوتي بيت‌الله الحرام دعوت محبوب خويش را لبيك گفته به لقاء جانان شتافتند.

در پایان نیز رییس جمهور درگذشت آیت الله خوشوقت را به پيشگاه مقدس و نوراني امام زمان(عج)، محضر مبارك مقام معظم رهبري (مدظله‌العالي)، حوزه‌هاي علميه، امت مؤمن و خداجوي ايران اسلامي و بويژه بيت مكرم ايشان تسليت عرض کرد و علو درجات آن فقيد سعيد را از خداوند بزرگ مسئلت نمود.

5.پیام تسلیت به مناسبت درگذشت هوگو چاوز:

اما آخرین پیام تسلیت احمدی نژاد و متفاوت ترین آنها امروز به مناسبت درگذشت هوگو چاوز رییس جمهور ونزوئلا صادر شد که البته استفاده از برخی عبارات توسط رییس جمهور در این پیام- که در پیامهای قبلی وی نیز بکار نرفته است- محل تامل است:

روح بلند مردي بزرگ از تبار عدالت طلبان و آزادي‌خواهان به آسمان پر كشيد و جهان را در سوگ فرو برد. ونزوئلا فرزندي برومند و شجاع و جهان، رهبري خردمند و انقلابي را از دست داد.

در نهايت تأثر اين حادثه غم‌انگيز را به همه ملت‌ها و ملت بزرگ ونزوئلا و خانواده محترم ايشان و جنابعالي تسليت عرض مي‌نمايم.

هوگو چاوز نامي آشنا براي همه ملت‌هاست. نام او يادآور زلال پاكي و مهرباني، شجاعت، پايمردي، عشق به مردم و فداكاري و تلاش بي‌وقفه براي خدمت به مردم به ويژه محرومين و زخم خوردگان از استعمار و استكبار است.

او انساني عميقاً موحد و مؤمن و پايبند به ارزش‌هاي انساني و آسماني و باورمند به راه انبياء الهي و حاكميت جهاني عدالت و عشق به رهبري صالحان بود.

او همزمان كه با رشادت تمام در برابر زياده‌خواهي‌هاي مستكبران مي‌ايستاد و فشار سنگين تبليغاتي و اقتصادي و تهمت‌ها و حتي كودتاها را در هم مي‌شكست، قامت بلندش در برابر كودكي خردسال فرو مي‌افتاد و با دست‌هاي مهربانش او را نوازش و سرود آزادي و سرافرازي را در گوش او زمزمه و زلال عشق را در انديشه و جان او جاري مي‌كرد.

هوگو چاوز نماد و ميراث دار همه شجاعان و مبارزان و انقلابيون در تاريخ پرافتخار و البته غم بار آمريكاي لاتين و تجلي روح آزادگي مردم مظلوم اين ديار و همه ملت هاي تحت ستم و پرچم برافراشته مبارزان ضد استعماري و عدالت طلبانه و طلايه دار دوستي بين ملت ها است.

او نقطه اتكاء روحي و پشتيبان همه انقلابيون و آزادي خواهان منطقه و جهان بود.

او حقيقتا جلوه روشني از يك ونزوئلايي پرشور و آرماني و دوست داشتني است و مردم بزرگ ونزوئلا با آگاهي و هوشمندي بارها و بارها او را به مسند رياست جمهوري رساندند و در فراز و نشيب و سختي ها ياريش كردند و او نيز همه فرصت‌ها و قدرت را براي خدمت به مردم و سربلندي كشورش و آزادي ملت ها به كار گرفت.

او سرانجام در پي يك بيماري مشكوك همه وجود و جان خود را نيز در اين راه پرافتخار تقديم كرد.

او در حقيقت شهيد راه خدمت به ملت ونزوئلا و پاسداري از ارزش هاي انساني و انقلابي است گرچه امروز و به ظاهر هوگو چاوز، دوست صميمي و مهربان مردم، در بين ما نيست اما اطمينان دارم كه روح آسماني و انديشه پاك او هر روز و در افقي بالاتر در دل و جان تك تك مردم آمريكاي لاتين و ونزوئلا و همه ملت هاي عالم و با درخششي بيشتر طلوع مي كند و راه عزت و سربلندي را فرا روي همگان قرار خواهد داد.

هوگو چاوز زنده است تا عدالت و عشق و آزادي زنده است. او زنده است تا ايمان و پاكي و انسانيت زنده است. او زنده است تا ملت ها زنده اند و براي استقرار استقلال و مهرباني و عدالت تلاش مي كنند.

ترديد ندارم كه او بازخواهد گشت و به همراه همه صالحان و حضرت مسيح (ع) و تنها باقيمانده از نسل پاكان، انسان كامل، خواهد آمد و جامعه بشري را در استقرار صلح و عدالت كامل و مهرباني و كمال ياري خواهد كرد.

يك بار ديگر اين ضايعه سنگين را تسليت گفته و از خداوند منان براي جنابعالي و ملت ونزوئلا و همه ملت ها سعادت و سلامت و رفاه و عزت آرزو مي‌كنم.
erthe


ccczxcASASA

16 / 12 / 1391 ساعت: 14:9
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال کنید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی


[Comment_Form]
برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
[Comment_Page]

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 225
کل نظرات کل نظرات : 28
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 47

آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 64
بازدید دیروز بازدید دیروز : 8
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 1
بازدید هفته بازدید هفته : 64
بازدید ماه بازدید ماه : 359
بازدید سال بازدید سال : 777
بازدید کلی بازدید کلی : 40,271

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.198.111.185
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :

خبرنامه

براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

ابزار هدايت به بالاي صفحه